top of page

דברים קורים תמיד בזמן נכון

"דברים קורים תמיד בזמן נכון, באים הולכים בין ההמון… כמה רעשים הופכים כבר למקצב, משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו…"הרבה זמן לא הייתי כאן, נעדרתי מהסצנה כמו שאומרים. התכנסתי פנימה ממש לפי דרישות הפורמט, כולנו עשינו את זה בצורה כזו או אחרת. לפני שמונה חודשיים החיים שלנו, כפי שהכרנו אותם נעצרו, מישהו שם לחץ על HOLD ונתן לכולנו את הזמן הזה של לעצור, להסתכל לצדדים ובעיקר בעיקר להסתכל על עצמנו פנימה, אני יודעת שבזמן הזה נולדו הרבה תובנות, הרבה החלטות שנוגעות בעיקר בעיקר כל אחד לעצמו, ומדגישות עד כמה אנחנו, בני האדם, זקוקים בעיקר לדברים הקטנים, אלה שאנחנו פחות שמים אליהם לב ביום יום, פחות מפנים להם את הזמן.


הסגר וההתכנסות פנימה הביאו את כולנו למקום שלו יותר, רגוע ונתנו לכם ולי בדיוק את מה שכולנו חיפשנו כל הזמן, את הזמן שהיה חסר לנו. כולם היו ספונים בבתים, ולכולם היה פתאום זמן שנוצל כדי לעשות סדר, לנבור בארונות, לסדר מגירות ולנקות אבק מדברים שכבר שכחנו שיש לנו, בעיקר מהנכסים הרוחניים שלנו, הזיכרונות שלנו. מצאנו את עצמנו מתרפקים עליהם, מסתכלים בתמונות מתקופות אחרות, מבינים שהאושר שלנו תלוי באמת באמת בדברים הקטנים.

לקוחות מהעבר סיפרו לי על ערבים בהם הם התאספו המשפחה כולה בסלון והחליטו לדפדף… (כן… במקום לשמוע חדשות…), ועד כמה זה עשה להם שמח וטוב על הלב. איך התמונות שלהם יצרו שיח אחר בבית, שיח חיובי, מלא תקווה. הם התחילו לרקום חלומות על מה יהיה אחרי, איפה יאכלו, לאן יטוסו…. זה הצליח למלא את הלב בהרבה שמחה והתרגשות. חלקם נזכרו שעברה תקופה מאז האלבומים ההם וזה זמן מצויין להעביר אלי חומרים חדשים ולהמשיך ולשמור על מה שכל כך חשוב ועושה טוב על הלב.

מצאנו דרכים יצירתיות כדי להיפגש, בזום או בגינה (כשהיה אפשר…). ודווקא בתקופה שבה הכל נעצר, הם בחרו לדהור קדימה, לתת מקום לדברים הקטנים האלה שהם כל כך כל כך גדולים מהחיים. הרצון הזה לערוך שוב אלבומים, לאסוף את התמונות, לרענן להתחדש, הביאו גם אותי למסקנה שאני זקוקה למשהו חדש, רענן, קצת שונה ממה שהיה כאן.

אז הנני כאן, עם רוח חדשה, רעננה, מלאת כוחות לאסוף את הזכרונות שלכם, את ההיסטוריה הבלתי כתובה שלכם.

לצאת איתכם למסע בסיפור החיים שלכם ולתת לתמונות שלכם חיים.

"אנחנו נהיה חברים לעולמי עד נכון פו? שאל חזרזיר אפילו יותר, ענה פו…"


וכמוהם, גם אני ואתם, נהיה חברים תמיד.


שלכם,

אפרת


Comentários


כתבות אחרונות

אפרת גילאון, הבעלים והמייסדת של  סטודיו האוצרת,
אוספת זיכרונות ומטפלת בהיסטוריות מצולמות של משפחות.

הסטודיו עוסק באיסוף ההסטוריה הבלתי כתובה שלכם – התמונות שלכם,
בארגונם ואריזתם באלבומים ייחודיים בהתאמה אישית.

 

שיטת העבודה בסטודיו מעניקה ללקוחותיו מן הרגע הראשון את התחושה שהם באו להנות ולהתרגש מהתהליך כולו. הלקוחות הם שותפים מלאים לדרך וכבר במהלכה שבים ומתרגשים מחוויות, זכרונות ורגעים מרגשים שהולכים, נאספים ונארזים לאלבום ייחודי ומרגש במיוחד עבורם, ועבור הדורות הבאים.

רוצה לאסוף את הרגעים המגשים במסע חייך כך שתוכלי לחזור אליהם ולהתרגש, בכל פעם מחדש?
מלאי את הפרטים הבאים:

bottom of page